VAŠE PŘÍBĚHY

Veronika Ladická (Hradec Králové)

"Dobrý den, výsledky jater před nasazením přípravku GOLIVER Ostropestřec byly alt 15,2 Po měsíci užívání přípravku + domácí dieta na játra ( rýže, kruti maso, brokolice, kvasnice, červená řepa, vit. B a vit. E ) měl výsledky krve alt 5,0 . Po dalších 3 týdnech byly výsledky v normě.
S pozdravem Ladická"

 

MVDr. Jakub Kolář

“Jako veterinář můžu pastu GOLIVER jen doporučit. Již několik měsíců ji dávám svým pacientům a výsledky jsou skvělé. Výborně funguje nejen na problémy s játry, kdy se po několika týdnech užívání dostávají jaterní testy do normálu, ale také pejskům srovná zažívání a pročistí střeva. V některých případech došlo k viditelnému zlepšení stavu psa už po týdnu užívání (lepší srst, větší aktivita a vitalita). Ideální je podávat pejskům pastu 2 x do roka jako kúru, ale i po očkování a po léčbě antibiotiky.”

 

Ladislava Ryšavá

“Dobrý den,nejprve bych Vám chtěla poděkovat za to,že pomáháte pejskům Vašimi  skvělými produkty.
Váš produkt Goliver jsem získala od "mého" MvDr. Jakuba Koláře, který mi ho nabídl pro mé feny. Chovám již dvacet let Německé ovčáky a Golivera jsem velice uvítala. Začala jsem ho dávat mé nejstarší feně a jsem přesvědčena, že již po týdnu byly vidět výsledky. Viditelně zhubla a je vitálnější, zlepšila se jí srst a vidím, že je šťastnější.Takže Vaše pasta na ni určitě velice pozitivně působí.
Mám ještě jednu fenu,která trpí častými záněty uší,takže vyzkoušíme sílu Ostropestřce.
Je to skvělá věc a přeji mnoho a mnoho spokojených pejsků i jejich majitelů.
Ještě jednou moc děkuji za tento výrobek a samozřejmě ho budu doporučovat mezi mými kamarády a chovateli NO.

Děkuji a s pozdravem majitelka chovatelské stanice německých ovčáků LAPERYS,

Ladislava Ryšavá”.

 

Pavlína Kubcová (Hradec Králové)

“Opravdu skvělý produkt na regeneraci jater.Vhodné jako doplňkový produkt při užívání léků! Má celkově dobrý vliv na kondici zvířete. Užíváme pravidelně. Doporučuji.
Kubcová.”

 

Jiří Beran (Kuks)

“Dobrý den,

Náš pejsek (Labradorský retrívr) trpí od narození epileptickými záchvaty.  Již nějakou dobu užíváme lékovou terapii (chemická báze) a požádali jsme pana doktora o doplňkovou medikaci k regeneraci chemií zatěžovanými orgány (játra). Pan doktor doporučil nový výrobek Goliver. Uvedený výrobek užíváme již téměř čtvrt roku a pejsek ho dobře snáší.

Dlouhodobě pejska od začátku krmíme kvalitními granulemi (Orien). Při podávání doplňkového bylinného přípravku nepozorujme žádné zhoršení zdravotního stavu, pokud jde o zažívání nebo chování pejska, či vzhled (kvalita srsti apod.) Pejsek se na podání směsi těší a vyloženě mu chutná.

S pozdravem,

Jiří Beran - Kuks”

 

Petra Sladká (Brno)

"Perfektní přípravek! Naše fenka měla po užívání antibiotik velmi špatné jaterní testy. Goliver mi doporučil můj veterinář, po 14 dnech užívání byly zvýšené hodnoty na polovině a po měsíci v normě . "

Marie Novotná (Praha)

"Goliver mi doporučila kamarádka jako přírodní alternativu k práškům na játra...Mám malého Joršírka, který měl po několika podáních antibiotik naprosto příšerné jaterní testy. Po 14 dnech užívání GOliveru byly testy na polovině a po 6ti týdnech v normálu...Nejlepší na tom je, že to mé Charllotce moc chutnalo a nemusela jsem vymýšlet fígle, jak to do ní dostat
Rozhodně doporučuji!!!"